Ratunkiem przed świńską grypą nie jest izolacja lecz kooperacja

каббалист Михаэль ЛайтманW wiadomościach (z Stratfor): “Geopolityka z Pandemoni. Wirus (świńskiej grypy) rozpszestrzenia się szybciej niż wiadomości na jego temat. Gdy wieść o wirusie przegoniła w końcu samego wirusa, poprzez serię zgonów, które raptownie pojawiły się w Meksyku, zaostrzyła się także światowa percepcja… Wirus, którym można zarazić się przez przypadkowy kontakt między ludźmi, może rozprzestrzenić się globalnie za nim ktokolwiek będzie o tym wiedział.

Poprzez nowoczesne drogi lotnicze, choroby na całym świecie rozprzestrzeniają się w ciągu paru dni, albo nawet paru godzin. Prawdziwe zagrożenie dla ludzkości, jeżeli ono w ogóle przyjdzie, nie będzie z powodu grypy tylko przez chorobę, która będzie rozprzestrzeniała się poprzez zwyczajny kontakt ludzki, lecz o jeszcze wiekszej serii zgonów i niejasnej metody jej leczenia.

Moj komentarz:  Świńska grypa pokazała, że ludzkość nie jest w stanie zahamować wirusa. Jest tak dlatego, ponieważ nie ma globalnej infrastruktury dla zdrowia, która mogłaby szybko rozwinąć i wyprodukować konieczne lekarstwo, które mogłoby by być dostarczone chorym na całym świecie. Ratunek dla nas nie przychodzi przez to, że próbujemy się od siebie izolować, tylko odwrotnie – poprzez wspólną kooperacje!