Prawda o bojkocie Izraela, część 5

каббалист Михаэль ЛайтманOblężeni

Początek w post‘cie – Prawda o bojkocie Izraela, część 1 

Okazuje się, że bojkot jest na naszą korzyść. On prowadzi nas do jedności. W przeciwnym razie bez jedności naród Izraela po prostu  nie istnieje.

Bojkot – jest to wyraźny znak tego, że musimy przebudować naród i kraj tak, aby odpowiadał nazwie „Izrael”, co oznacza „bezpośrednio do Stwórcy” (Jaszar-El).

Nie usprawiedliwiam tych, którzy organizują bojkot. Patrzę na cały proces, przez który musimy przejść. Nasz naród mógłby zacząć jednoczyć się i przed bojkotem.

Mówiliśmy o tym od lat, ale nie zostaliśmy usłyszani. Możliwe, że teraz w nowych warunkach nas usłyszą. A jeśli nie, to niewątpliwie bojkot wzmocni się jeszcze bardziej i przyjdzie nam naprawiać relacje w znacznie trudniejszych warunkach.

Ponieważ można nas wszystkich po prostu zamknąć w granicach kraju i pozbawić całego wsparcia z zewnątrz. Wystarczy, aby uczynić bojkot uzasadnionym i wtedy nie będzie można tego ignorować. Na przykład, jeśli UE na wyższym szczycie podejmie stosowną decyzję, to wszystkie europejskie kraje, będą musiały jej przestrzegać.

To samo odnosi się do ONZ, UNESCO i innych międzynarodowych lub krajowych organizacji. W taki sposób, wszyscy, którzy pomagają dziś Izraelowi i podtrzymują z nim kontakty, odwrócą się od nas pod presją innych.

I wtedy pozostaniemy z niczym: nie będziemy mieli, czym walczyć, czego jeść… Poczujemy się tu oblężeni.

Ciąg dalszy nastąpi …

Z programu TV na temat „Bojkot Izraela”, 06.03.2015