Zjednoczone Emiraty Arabskie: Woda droższa od benzyny

каббалист Михаэль Лайтман Pytanie: W Zjednoczonych Emiratach Arabskich litr gazowanej wody kosztuje dwa razy drożej niż benzyna, a woda mineralna – od 5-8 razy drożej niż benzyna. Jaka przyszłość czeka ludzkość, jeśli tak będzie dalej?

Odpowiedź: Przyszłość ludzkości nie za bardzo jest przyjemna. Ostatnio słyszy się w wiadomościach o tym, że ​​oceany będą stopniowo wysychać, ponieważ ma miejsce pewna peroksydacja atmosfery i oceany zaczynają być coraz płytsze. Z drugiej strony, do niedawna twierdzono, że ​​poziom oceanów będzie wzrastał z powodu topnienia lodowców.

W świecie obserwuje się niezrównoważone tendencje w tą lub inną stronę.
Afryce zagraża susza, która idzie z południa na północ. Sahara przemieszcza się z północy na południe. Indie i Pakistan znajdują się w strasznym stanie: miliardy głodujących uchodźców! Nie wiem, w jaki sposób odgrodzą się od nich inne kraje. I jak można odgrodzić się od tych ludzi?

Krótko mówiąc, ludziom brakuje wspólnych dyskusji i wspólnego podejmowania decyzji. Idee są. Problem polega na tym, że gdy ludzie zbierają się razem, starają się wybrać moment, aby złapać się nawzajem za gardło i wgryźć się szczękami, jak dzikie psy!

Widzimy, co się dzieje w ONZ. Oni w niczym nie mogą się dogadać. Ale, niestety, to jest to, co mamy.

Światu pomoże tylko i jedynie odkrycie metody Kabały, metody zbliżenia, która pokaże ludziom, że istnieje możliwość do połączenia się wszystkich. Właśnie to musimy szybko zrobić, „dopóki Ziemia jeszcze się obraca”.

Miejmy nadzieję, że zrobimy to.

W programu TV „Aktualności z Michaelem Laitmanem”,11.02.2016