Radykalny islam gwałci Europę, cz. 4

каббалист Михаэль Лайтман Gwałt za obopólną zgodą

Pytanie: Jak to jest, że stosunkowo niewielka grupa imigrantów w Europie wpływa na tak ogromną ilość żyjących tam ludzi? Przecież oni z początku przybywają tu jako ofiary, jako goście, a zamieszkując, nagle zachowują się jak gospodarze.

Odpowiedź: Oni nie przyjeżdżają jako goście. Oni uważają, że mają prawo żyć w Europie i kraje europejskie mają obowiązek zapewnić im wszystko co niezbędne tylko dlatego, że są muzułmanami, „prawowiernymi”.

Pytanie: Dlaczego muzułmanie nie mieszają się z Europejczykami, jak to miało miejsce z Żydami, którzy zasymilowali się tam, w Europie, w ciągu swego życia?

Odpowiedź: Muzułmanie dążą do zachowania siebie: swojej wiary, kultury, edukacji, języka. Nie zobaczycie muzułmańskich Arabów rozmawiających ze sobą nie w arabskim języku. A Żydzi we Francji  mówią tylko po francusku i nie znają ani hebrajskiego, ani jidysz.

Żyd chce ukryć swoją żydowskość a muzułmanin chce pozostać muzułmaninem, a nawet jeszcze nawracać innych na swoją wiarę i przykłada do tego wszystkie swoje siły.  Muzułmanin ma cel: on wychodzi rano na ulicę i szuka, jak prześladować ludzi, albo doprowadzić ich do islamu.

A Żyd w Europie idzie zajmować się swoim biznesem i dba tylko o to, żeby jemu było dobrze. Nie obchodzi go ani naród Izraela, ani państwo Izrael, ani Francja. Ich cele są bardzo różne.

Pytanie: A jakie cele mają chrześcijanie w Europie?

Odpowiedź: Chrześcijanie – Europejczycy – jest to taka masa, która nie ma żadnej formy. Europejska kultura i edukacja – wszystko to już zostało zniszczone i zatopione w przeszłości. Szczególny europejski duch, marzenie o zjednoczonej Europie – stopniowo zniknęło, pozostawiając Europę w ogólnym wielkim kryzysie: ekonomicznym, finansowym, politycznym.

Europejczycy tak chcieli zrobić z Europy jeden kraj, ale nic z tego nie wyszło i dzisiaj widzą, że doszli do całkowitego zniszczenia. Kraje europejskie zaczęły się od siebie oddalać, gotowe do wycofania się z europejskiego rynku.

Oczywiste jest, że nastąpi to wkrótce. I wszystko to odbędzie się tak cicho, że nikt nawet nie będzie pisał o tym i omawiał dlatego, że dla wszystkich będzie zrozumiałe co się dzieje. Już nie będzie niemożliwe poruszanie się po Europie – swobodne przekraczanie granic państw. Znowu pojawią się straże graniczne, szlabany, kontrole.

Pytanie: Jaka będzie Europa w ciągu najbliższych 5-10 lat: chrześcijańska czy muzułmańska?

Odpowiedź: Myślę, że zasadniczo muzułmańska. W większości miejsc będą stały same meczety. Europejczycy będą również skłaniać się do islamu i uważać, że daje on prawidłowy porządek dnia i życia. Oni zobaczą w tym powrót do pewnego rodzaju porządku po tej rozwiązłości i pełnego przyzwolenia, przez które przeszła Europa.

Większość Europejczyków zobaczy w islamie zbawienie – środek do ustalenia porządku.

Pytanie: Co się stanie z wysoko rozwiniętym Zachodem i jego przywództwem w zaawansowanych technologiach?

Odpowiedź: Zaawansowane technologie mogą pozostać, ale wszystko będzie organizowane zgodnie z prawem islamu. A wszystko inne: edukacja, kultura przyjęło w Europie tak okropne formy, że nikt nie będzie żałował ich straty.

Nie ma wątpliwości, że radykalny islam gwałci Europę i ku przyjemności obu stron. To nawet nie jest przemoc, ponieważ Europejczycy są gotowi na islam i pozwalają to robić ze sobą.

Z rozmów o nowym życiu, 21.01.2016