Powszechna iniekcja

каббалист Михаэль ЛайтманPytanie: Dlaczego koronawirus rozprzestrzenia się głównie na ludzi starszego pokolenia? 

Odpowiedź: Właściwie to wirus rozprzestrzenia się na wszystkich. Po prostu młodzi ludzie znoszą go tak lekko, że nawet tego nie zauważamy. Ale kolejna jego modyfikacja będzie miała również na nich wyraźny wpływ.

Chodzi o to, że wirus przenoszony jest przez wszystkich: zarówno przez zwierzęta, jak i przez nas. Są ludzie, u których choroba przebiega praktycznie niezauważalnie. Są tacy, którzy odczuwają lekką dolegliwość w postaci dreszczy lub przeziębienia i ci, którzy odczuwają to bardziej. A są tacy, którzy nawet umierają.

Jeśli chodzi o dzieci, to im mniej lat, tym łatwiej przenoszony jest wirus. Ale mimo wszystko koronawirus wpływa również na nie. W każdym razie musi dotknąć wszystkich! W rezultacie nie zobaczycie na świecie ani jednego człowieka, którego nie dotknąłby ten wirus.

Teraz jest taki czas, kiedy powinniśmy dostać, jakby jedno wspólne wstrzyknięcie – iniekcję. To nie jest ani dobre, ani złe, po prostu musimy zrozumieć, czego wymaga od nas natura. Jeśli to zrozumiemy, wtedy będziemy zachowywać się poprawnie i cieszyć się. I nie będziemy musieli ponosić żadnych strat.

Z lekcji w języku rosyjskim, 12.04.2020